| Fratilescu a întrebat:

Sunt intr.o dilema. Am o prietena. La școala unu se tot tine după ea si nu o lasa in pace. El a venit la ea si i-a spus ca nu o lasa in pace pana nu il pupa, iar ea l.a pupat pe obraz. Sa ma despart de ea? Sau ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| BaeUnicorn a răspuns:

Nu te desparti de ea.Ce vina are biata fata ca un stalker e pe urmele ei?happy
Daca vrei sa fii un iubit bun si grijuliu (sa nu mai spun ca asa scapi de gelozia ta excesiva)expica-i acelui baiat ca ea este prietena ta si roaga-l sa nu mai fuga dupa ea ca un caine in caldurihappy
Btw, gelozia ta nu este necesara in acest cazwinking

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Stai ba linistit. Daca l-a pupat gata ai si luat foc?