| anonim_4396 a întrebat:

Buna nu stiu ce sa imi aduca mosu`winking am 15 ani vreau idei funda!

Răspuns Câştigător
| LadyNaty a răspuns:

Haine,telefon,daca iti place sa te joci pe calculator cd-uri cu jocuri, ceas, poate mai bine iti da banii tie sa iti cumperi? Dulciuriii...Carti sa te ajute cu materiile de la scoala, o carte explicativa ceva, ghiozdan nou? Etc...Sunt atatea:p!

3 răspunsuri:
| LadyNaty a răspuns:

Orice vrei tu. Ceva mic cu o insemnatate mare. Poate o camera de filmat, un aparat foto? Un album pentru poze? Dar e mai bine sa iti dea tie baniistraight face.Si cand ai nevoie de ceva iti cumperi, a?smugNu-i mai bine asa?

| Ionela_6633 a răspuns:

Joc video, nou telefon si daca iti place invatatura multe cartihappy sau bratara de argint, blugi noi si de firma

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmm as vrea ceva special nu chiar tell