| roberta_9285 a întrebat:

Numele meu este Ale. As vrea un cont de imvu de fata nu conteaza numele dar sa aiba macar cateva haine frumoase si ceva credite happy daca ma puteti ajuta is meu e mj.roberta@yahoo.com vad eu ce va dou la schimb, dca vreti contactatinawinking si vb aokolo Mrs

Răspuns Câştigător
| Victor a răspuns:

Buna Ale.Contul poti sa-l faci singura.Nu e greu.Iar "hainele" si creditele de asemenea.Cum? Intra aici: http://cablan3d.blogspot.com/ Sunt citeva tutoriale ce precis te pot ajuta,(si mai urmeaza...). Comentariile si intrebarile tale pot ajuta si pe alti).O zi buna.

1 răspuns:
| roberta_9285 explică:

Va rog cineva oricinerolling eyes