| mg112mada a întrebat:

O iau cu inceputul.Eu vreau sa devin criminalista, adica psiholog criminalist.
Ce profil trebuie sa urmez in liceu? Ce facultate trebuie sa urmez?

Răspuns Câştigător
| Simplicity a răspuns:

Buna, colegul meu la fel isi doreste sa fie psiholog criminalist si face acum profilul uman, iar apoi facultatea de psihologie, deja acolo iti alegi ce ramura a psihologiei ai vrea sa studiezi.

1 răspuns:
| Youcandoit a răspuns:

Profil uman si facultatea de psihologie cu ramura psihologie criminalistica.