| roberta_3262 a întrebat:

O intrebare scurta, cum imi schimb numele pe Facebook? Am uitat^^... Fundatongue

8 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Nu merge schimbat numele de Facebook din cate stiu euthinking Doar la hi5 mergewinking

| Crisu a răspuns:

Intri in cont si vezi ca undeva scrie "contul meu" sau account. Dai la a 2-a optiune aia cu "setarile contului" si o sa iti apara dupa ce dai clic "Nume real" intri acolo si il schimbi.Succes!

| silence a răspuns:

Pai happy dai la contul meu acolo sus langa " profil si acasa " apoi dai la setarile contului a 3 si acolo iti apare happy

batting eyelashes fundabatting eyelashes
?

| Neah a răspuns:

Dai pe "Contul meu" la "Sertarile contului" si acolo arata "Nume de utilizator"

Funda?

| GoldDust a răspuns:

Un raspuns la fel de scurt :D

http://www.targovetul.info/......ebook.html

| Bitzika a răspuns:

Paibig grinai la profil, Si acolo e Editeaza Profil Fundita

| Corina1325 a răspuns:

La mine e in romana. Daca tu ai contul in egleza cred ca te poti descurca... Da la contul meu, Sus in colt - setarile contului-nume-schimba. Si iti pui noul nume.

| Andreea_1982 a răspuns:

In partea dreapta a paginii facebook, sus, ai "contul meu"-"setarile contului" si schimbi de acolobatting eyelashes. Funda?:p