| larysuk_2339 a întrebat:

Buna:p...cine stie cum pot sa pun si eu alt scris la numele meu d la messenger?batting eyelashes. va multumescbig grin

3 răspunsuri:
| HappyUserUnknown a răspuns:

Nu cred ca se poate schimba sad

| teodoram a răspuns:

Pai daca te ai in lista de mes, dai click dreapta pe tine si te duci la contact details si scrii numai in casutele first si last sau doar first/last si dupa save&close

| teodoram a răspuns:

Aa alt scris, scuze sunt cam aeriana azi happy pai ca sa il vezi doar tu, asa se poate happy te duci in messenger sus, preferences -appearance si a doua casuta click adica nu change fonts and colors, cealalta happy si vezi tu