| NebunaDupaRobert a răspuns:

Ce super ii chiarcel mai super felicitari imi place mult de tot.Bravoo pentru ce ai facut apropo cum se numeste melodia care ai pus-o in videoclip? te rog rasp da-mi un mesaj si spunemio te rog.iar parerea mea e ca e super betonn peisajele. felicitarii marii din partea meahh :X:* fundita?

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ma.e dragut...dar care e rostul?
...ai strange mai multi vizitatori daca ai pune de ex : peisaje din Romania!

| Gaabi32 a răspuns:

Deci e super.Ador episajele si melodia. Unele le stiam dar unele sunt mult mai frumoase si nu le vazusem pana acum.le adooorlove struck

| Esm a răspuns:

E super! si chiar se potriveste melodiablushing:X