| Ebru a întrebat:

Pe 14 iunie este ziua BFF'ului meu.nu stiu ce cadou sa-i fac. vreau ceva mai speciall...si nu HAINE.pentru ca haine i-am luat in fiecare an.niste idei pls:*:*. mersihappy[funda]

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Liv_5269 a răspuns:

Pai depinde...
uite poti sa ii iei un fel de cutie sau un "cufaras" mic si in el poti pune amintiri poze sau alte chestii simblice ce va leaga prietenia si poti sa scrii pe o foaie cateva amnitiri placute petrecute de voi si sa pui foaia tot acolo

sau poti da ii iei un ursulet(cu un tricou pe el ) si sa te duci la un mall sau ce ai tu la tine in oras si sa ti-l peronalizezi cu o poza cu voi doua si jos sa scrie ceva de genu:te iubesc sau alt ceva sau nu te voi uita niciodata sau ceva de genu...

| sereje a răspuns:

Buna! Depinde ce suma esti dispusa sa platesti si de gusturile bff-ului tau despre care probabil ai o oarecare idee. Uita-te la cadourile primite, de multe ori sugereaza la ce se asteapta ceilalti de la tine. Poate are o pasiune pentru gatit ( un sort personalizat), poate ii plac bratarile impletite, etc.