| madalinaaa89 a întrebat:

Este ziua unei prietene si nu stiu ce cadou sa-i cumpar. Ea face 16 ani si nu vreau sa-i iau bijuterii, parfumuri, haine, cosmetice.Alte idei? Poate o farsa ceva?

4 răspunsuri:
| sensesDelight a răspuns:

Poți să-i iei o cutiuță mică, cu petale de la trandafir înăuntru. Pe cutiuță să lipești niște bilețele în care să-i descrii cât de mult înseamnă prietenia voastră pentru tine, niște vorbe frumoase, sensibile care să o facă să creadă că în cutie cine-știe-ce o fi. La sfârșit deschide cutia și vede doar niște petale. O să fie dezamăgită oarecum, și pe la mijlocul petrecerii poți să intri cu un urs mare și pufos pentru ea.
Ar fi o idee drăguță și sunt sigură că ar impresiona-o. Mai întâi declarațiile sincere apoi surpriza.
Have fun :*!

| gynutza_5762 a răspuns:

Pune-i intr-o cutie mare plina cu vata un cadou mc si pretios, o bratara de exemplu happy sau ceva care sai plac, poate chiar o revista despre care stii ki place. :X

| AloneQsFini a răspuns:

Daca ar fi prietena mea i'as cumpara un parfum mai bun si o pereche de cercei:X acum depinde si de cati bani esti dispusa sa ieitongue

Sper ca ti'am fost de folosbig grin

LoNeLy; x

| Ramona_5995 a răspuns:

Eu UNUI prieten care a implinit 18 ani i.am luat o suzeta blushing.
Si am impachetat. o in. 20 DE CUTII: de la cea mai mica marime, la cea mai mare rolling on the floor.
Dar avand in vedere ca prietena ta face 16 ani, chiar nu inteleg ce vrei sa i iei?
Haine nu, bijuterii nu, parfumuri nu, cosmetice nu. straight face
Ai putea sa i faci un tricou cu o poza cu tine si ea pe care sa scrii ceva gen: BFF Forever happy.
Sau tot ceva in genul asta thinking