| Merrycriss a întrebat:

Deci am o problema pe 22 este ziua la o prietena care nu am vazut o de un an, m a invitat la ziua ei dar nu stiu ce cadou sa ii iau va rog sa imi spuneti cateva idei dar nu haine, bratari si chestii de genu laughing mersi.

Răspuns Câştigător
| BiancaDenisa a răspuns:

Ceva mai special... poti cumpara o rama foto dubla si intr-o parte pui poza ta intr-o parte poza ei iar pe spatele pozei ei ii scrii un mesaj frumos.In cazul in care nu ai o poza cu ea poti sa cumperi un caiet cu coperta frumos cartonata in care sa scrii amintiri din prietenia voastra. Ceva original la care ai muncit si tu.Aceste cadouri sunt mult mai pretioase pentru. ca muncesti la ele si ea le va aprecia.Asta o spun din proprie experienta pentru ca si eu am cumparat un obiect (adica o umbrela ).Pe exteriorul umbrelei am pus fotografii cu noi dar puse in folie pentru. ca in ploaie se uda(a folosito si o foloseste si acum).Am pus mai multe poze frumos decorate pe margini iar in interior am pus o poza mare in partea din fata cu noi doua care am editat-o in paint si am mai scris pe ea BFF(sau prietene). Succes dar nu uita, originalul e mai apreciat!

1 răspuns:
| rrcg123 a răspuns:

Buna nu sunt fata dar eu iasi face un ceas de perete cu voi 2 intr-o poza se vede foarte bine si e o surpriza placuta!