| alexutza003 a întrebat:

Buna am nevoie de niste idei de cadou pentru ziua iubitului meu nu stiu ce sa ii mai iau si as aprecia foarte mult daca mi-ati da niste idei pana acum i-am luat bratara de argint, parfumuri si haine si nu mai am nici o idee de ce as putea sa ii iau la acesta aniversare

Răspuns Câştigător
| deedeelina a răspuns:

Un portofel frumos din piele :X

2 răspunsuri:
| alexutza003 explică:

Da m-am gandit sa ii iau o pereche de cercei de argint pentru ca poarta insa nu pot sa ma duc doar cu ata si la portofel m-am gindit dar deja are el unu foarte frumos iar chestia cu pozele mi-a facut-o el de ziua mea

| Khanikua a răspuns:

Poarta kerkei? iai un kerkel sau un keas sau fa un album cu pozele voastre tongue si dail love struck