| DanaX a întrebat:

Vine ziua uneia din bff ale mele si habar nu am ce cadou sa-i iau straight face Haine i-am luat aproape in fiecare an [precizez ca implineste 15 ani] vreau sa fie ceva mai special si am nevoie de idei puppy dog eyes.

Răspuns Câştigător
| Ariannna a răspuns:

O brăţară din argint sau un lănţisor cu pandantiv ar fi super.
Dacă sunteţi chiar prietene foarte foarte bune ai putea să iei un pandantiv din acela cu Best Friend, gen inimioară.tu să iei o jumătate şi ea cealaltă. :* Ar fi foarte drăguţ, părerea mea. big grin

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ionut6715 a răspuns:

Du-te la un magazin de bijuterii ,vezi poate gasesti ceva mai special din argint

Răspuns utilizator avertizat
| Emmy_4021 a răspuns:

Ai putea sa ii iei o pereche de cercei, un lantisor sau o bratara

| alexandra_9476 a răspuns:

Du-te la un magazin de bijuterii, vezi poate gasesti ceva mai special din argint

| dianarosse a răspuns:

Ai putea sa ii angajezi un tip de-ala care face striptease, crede-ma ar fi special pentru ea