| HarMonyy a întrebat:

Pe Facebook am blocat o persoana din greseala si nu mai pot sa i vad profilul, si nici ea pe al meuhappy Cum as putea sa o deblochez? Multumeschappy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| Chiperi_Iulian_1998 a răspuns:

Te duci la butonul "Contul meu", dai click pe el, apoi dai click pe "setari de confidentialitate", te duci in josul paginii si dai click pe "Liste de blocare". o sa-ti apara o lista cu toti cei pe care i-ai blocat. tot ce trebuie sa faci este sa dai click pe "deblocare". succes