| cypryan11 a întrebat:

Buna pe facebook unii cand comenteaza o poza sau ceva de genu pun in comentariu si numele ,de exemplu cineva comenteaza o poza si zice ce dregut esti si dupa aia ii raspunde merci si numele ,adica numele apare ca si cum ar fi etichetat cum faci asta?

Răspuns Câştigător
| NoSens a răspuns:

Incepi numele persoanei pe care vrei so mentionezi in comentariu cu litera mare si restul numelui cu litera mica si cand ajungi la al-doilea nume tot asa faci si trebuie sa-ti apara numele persoanei exact ca atunci cand etichetezi intr-o foto funda? puppy dog eyes

1 răspuns:
| MicutzaThaPapusha a răspuns:

Pui @ si apoi tastezi numele persoanei careia vrei sa ii dai tag.