| Anarchy_9738 a întrebat:

Pe ProTV era difuzat acum mai multi ani un serial despre niste oameni care mureau si ajungeau in rai (parca...) unde se intalneau cu un inger care-i trimitea inapoi sa-si indrepte toate greselile facute in viata.Isi aminteste cineva cum se numea serialul?

Răspuns Câştigător
| ButterflyGirl a răspuns:

Cred ca e vorba de "Twice in a lifetime" http://www.imdb.com/title/tt0207933/combined

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Mesaje de dincolo zic si eu thinking

| Anarchy_9738 explică:

Nu e "Mesaje de dincolo" big grin.Serialul de care va spun e mai vechi cu cativa ani de asta.Si la sfarsit persoanele respective mai primeau o sansa (erau din nou vii).

| andr3iutza20 a răspuns:

Si eu caut serialul asta de ceva timp...ai aflat cumva cum se numeste?