| Äđĺĺ a întrebat:

Buna pentru ce sun donatiile sunt cumva neaparate pentru a intretine un site web? Mi-am fact unul si are Pagina Donatii deci pot incarca pe site orice fara Donatii!?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pagina de Donatii, de pe site-ul tau, nu este pentru tine, ci pentru vizitatorii site-ului, daca vor sa doneze ceva. Nici ei nu sunt obligati, donatiile sunt benevole. Poti incarca absolut orice vrei, cu conditia sa fie legal. Numai bine!