| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Peste cateva zile voi avea ultima ora de dirigentie si am nevoie urgenta de cateva cuvinte pe care i le-as putea adresa domnului invatator, doamnei profesoare de romana,franceza,engleza,biologie,tehnologica,desen si muzica,fizica,directoare,istorie,chimie etc. si domnului diriginte, proful de mate, geografie.

Cel mai complex si mai frumos comentariu primeste funda :*

1 răspuns:
| DolceKiss a răspuns:

Vreau sa va multumesc pentru ce ne-ati invatat anul asta, si, sincer sper sa luati clasa noastra si la anul, pentru ca sunteti o profesoara/un profesor minunat, de la care am invatat multe lucruri.