| pisicutzza990 a întrebat:

Buna!
Poate nu este categoria potrivita,dar este cea mai populara.
Vreau sa-mi dai idei cu ce pot face in timpul liber, fara calculator.
Raspunsul cu cele mai multe idei primeste

Răspuns Câştigător
| Alexxandra256 a răspuns:

Buna angelaa900,
poti sa faci multe...
-sa joci carti
-sa dormi-sa faci treaba
-sa faci farse la telefon
-sa citesti o carte
-sa inveti
- si tott ce iti place tie

5 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Bună!
Pune mâna pe o carte. Documentează-te singură. Pentru tine, nu pentru scoală.
Distrează-te cu prietenii.
Sunt atâtea de făcut. N-ai voie să te plictisestistraight face
O zi bună!

| ElenaSA a răspuns:

Plimbat pe afara, citit, uitat la Tv-nu-ca intra tot in categoria pe care vrei sa o eviti, faci sport, iti faci un jurnal personal, te apuci sa scrii poezii, iesi cu prietenii, faci un curs de dans, te apuci de pictat, invet engleza, te apuci serios sa inveti pentru scoala...

| zurick a răspuns:

Poti citi, eu cand ma auc de citit nu ma pot opri.
Poti iesi cu rolele, bicicleta
Poti sa te inscrii la un curs de fotografie sau la orice fel de curs.
Iesi cu prietenii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa citesti ceva, o carte sau articole interesante care sa-ti mareasca cultura generala, iesi pe afara cu role/bicicleta/pe jos.

| oHarryo a răspuns:

Daca vrei sa faci ceva, incepe prin simpla iesire in afara casei, daca ai bicicleta, role etc, ia-ti prietenii si distrati-va, ce mod mai bun de a te distra daca nu cu prietenii.

PS: te poti consulta cu ei direct, cel mai bine.