| Goldenbulle7 a întrebat:

Ce idei imi puteti da pentru a imi ocupa timpul atunci cand ma plictisesc? Vreau sa renunt la telefon si calculator si nu stiu cu ce sa imi ocup timpul liber, pentru ca nici nu am hobby-uri si as vrea sa fac ceva de acasa. Multumesc

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Câți anișori avem?

| Goldenbulle7 explică (pentru sierra1):

Nu spun, ca ai sa razi laughing

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să nu faci nimic. Dacă nu faci chiar nimic, o să îți vină idei.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Poti sa citesti o carte, sa urmaresti un film sau serial, sa faci un puzzle, sa desenezi, sa creezi lucruri handmade.

| Silwian a răspuns:

Daca nu ti pkace sa iesi pe afara ...si vrei sa stai in casa! Poti aa faci urmatoarele!
Să= Crosetezi. Pictezi ..sa faci bratari - sa inveti sa gatesti!

| ionutx02 a răspuns:

Sa iesi cu prietenii la o plimbare, sa mergi undeva cu familia, sa stai pe afara.

| Goldenbulle7 explică (pentru ionutx02):

Nu sunt foarte sociabil. Ceva de facut in casa, stiu eu

| ionutx02 a răspuns (pentru Goldenbulle7):

In casa nu prea ai ce face, decat daca stai la calculator sau telefon.