| Alex_8736 a întrebat:

Voi ce mai faceti in timpul liber? Vreau niste idei... ofer funditahee hee:X:X

Răspuns Câştigător
| George1510 a răspuns:

Joc ping-pong cu tata(mi-am luat masa), stau pe TPU, joc un fotbal cu baietii, mai un strand, mai un club... d-astea big grin

4 răspunsuri:
| EANS a răspuns:

Ma plimb ccu prietenii, ma joc cu catelul sau la calculator, afara, betmintoon, vorbesc la telefon cu prieteni si multe altele

| psiko a răspuns:

Eu beau, sunt alcoolic. Dar ies si in club saptamanal unde dansez cu tot felul de fete(ca mereu ma ametesc); mai si cant prin casa, fac misto de sora mea, mai joc un fotbal, mai merg la o terasa prin mall, mai ma plimb cu masina seara cu muzica taresmug, mai ma intalnesc cu fetele, mai ma duc prin alt oras, mai ma duc la piscina, mai ma joc paint ball, mai ma joc pe calculator. Sunt multe chestii care le poti face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sala`, exercitii fizice`, fotbal, baschet, ping pong` happy tot ce`ti solicita` corpul happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sala`, exercitii fizice`, fotbal, baschet, ping pong` happy tot ce`ti solicita` corpul happy