| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Propun sa dezbatem tema:"Relatii amoroase intre colegi"
Pro sau Contra?
Argumente!

2 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Contra.
Daca va despartiti, o sa fie scandal si nu o sa va fie bine. O sa va barfiti in fata colegilor si aduc o reputatie mult prea urata.
Desi ar fi dragut, pentru ca va vedeti in fiecare zi, etc. happy

| yamacry a răspuns:

Pro in cazul unei aventuri de o noapte eventual intr-o excursie si contra unei relatii de lunga durata deoarece stand zilnic minim 6 ore langa o persoana te plictisesti si pana la urma ti se acreste big grin