| laura842115 a întrebat:

Puteti sa imi spuneti si mie niste replici de inchis gura? Mersi!

Răspuns Câştigător
| alexandra_4554 a răspuns:

Asta e mersul tau sau faci misto de asfalt?
Ma vorbesti pe la spate?, hmmm stiu am un fund misto
Toate aveti fite, dar cate aveti neuroni in functiune?
Scumpo nu te mai da mare, intr o secunda te calc in picioare
Ai tot ce isi poate dori un barbat... muschi si mustata
Ieri, te-am admirat toata ziua, la zoo.
Arati foarte bine pentru varsta ta... zici ca ai fi in viata

Nu esti asa de idiot precum vorbeste lumea, esti mult mai idiot.
Prostul face tot ce poate ca să nu treacă neobservat
Prostia are talentul de a fi insistentă
Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Când vorbesti cu mine tu sa taci...clar!"
"Nu stiu de ce, dar de cacate ori deschizi tu gura, începe sa vorbească un tâmpit"
"Ultima ta replica e luata cumva de la SH? Ca e veche rău!"
"Nu mai deschide gura, ca poluezi aerul"
"Taci si dormi in continuare"
"Ai terminat deja, credeam ca vorbesti singur"
"Cu cat vorbesti mai mult, cu atat un nimic si mai mare."
Sper sa disrugi reputatia cuiva.winking

| Anastasia1997 a răspuns:

La ce frunte ai, zici ca e ultima felie de chec!

Prima oara cand ti.am dat sa bei coca-cola ai zis ca e apa cu intuneric

Ti.a dat Dumnezeul ultimul corp dupa raft!

Ai dintii de parca ti.a aruncat Dumnezeu cu prastia!

Ce comună faci de râs?

Cand te-am dus prima oara in mall te-ai descaltat la intrarere.

Cand ti-am aratat prima oara mamaliga ai spus ca e aur si ai dus-o la amanet

Când te-am dus prima data la Orange ai întrebat unde-s portocalele

Cand te-am indemnat sa-ti faci un selfie in baie ca o tarfa muribunda, mi-ai spus big grina, stapane

Când ți-am dat prima oară kiwi ai zis că e cartof cu blană.

Cand ti-am spus ca mi-am luat televizor color ai intrebat ce culoare.

| Flllaaa a răspuns:

Raspunsul tau e bun de inchis gura! Si la ce-ti trebuie? Cui vrei sa inchizi gura?

| lorenelorena99 a răspuns:

Du-te-n baie si cearta-te cu oglinda, poate ea te asculta

Ia un scaun si asteapta sa-mi pese big grin

Jet

Ma sugi daca nu-ti convine de fata mea

Nu, sa-ti-o faca mama ta, ca are experienta laughing ( cred ca stii la ce ma refer)

Faci prostii de rusine

Esti exemplu perfect pentru care urasc manelele

Din cauza oamenilor ca tine plecam toti in strainatate

Etc. happy