| corynn3 a întrebat:

:* Puteti sa ma ajutati? am avut un program de modificat poze cu care puteai sa iti modifici culoarea ochilor, buzelor dar cand mi-am refacut windowsu s`a sters din calculator.Acum l`am cautat pe net dar nu il mai gasesc.sad si il vreau neap. daca stiti cumva. cateva indicii:
pe poze scria mereu PREVIEW
aparea Before and After
nu mergea sa le salvezi doar cu print screen.
hmmm nu imi mai amintesc cum se numeste help me plz. :*:*:*:*:*

Răspuns Câştigător
| Black a răspuns:

Buna!
Nu am idee cum se numeste programul tau dar iti recomand photoshop. poti face cam tot ce vrei cu el... uite un ex. dar tipul ala e un geniu
http://www.youtube.com/watch?v=8c3cIyIOaUU
oricum... daca se poate desena asa in el atunci se poate modifica super usor o poza + ca daca nu te descurci cauta pe youtube... pentru ca sunt muuuulte tutoriale cum sa modifici culoarea ochilor si cum sa te machezi in photoshop si multe altele
Succes!

5 răspunsuri:
| Spongeebob a răspuns:

Buna! Cred ca te referi la Picmonkey. Eu programul asta folosesc. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,,, se cheama photoinstrument credbig grin:X

| irina_3672 a răspuns:

Nu stiu la ce program te referi, dar iti recomand Picasa si Photoscape, cu picasa poti sa schimbi culoarea ochilor/buzelor/etc sau toata poza, plus ca poti sa iti stergi cosurile de pa fata foarte usor si sa adaugi efecte. Cu photoscape ai alte optiuni, gen sa combini niste poze, sa adaugi niste cartoon-uri, sau alte chestii, bun si photoscape. Sper ca te-am ajutat! daca nu stii cum sa folosesti programele, da-mi un mesaj, si am sate ajut cu mare placere! happy

| corynn3 explică:

Aa de photoscape stiu :*:*:*:* mersi oricum. dar il am.sad off cred ca nu va sti nimeni cum se numeste programul ala de l-am avutsad

| Andrutza62 a răspuns:

Buna eu folosesc programul taaz este foarte bun.Spe ca ti-am fost de ajutor