| victorstefan37 a întrebat:

puteti sa-mi spuneti si mie cum sa pun muzica pe ipod nano touch...tocmai mi l-am luat si nu stiu cum... FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Kassandra1408 a răspuns:

Threbuie sa-l conectezi prin cablul usb special la calculator si sa dw programul ITunes de aici: http://www.apple.com/itunes/download/
Apoi iti faci playlist-urile si le sincronizezi pe IPod

1 răspuns:
| Gstefan a răspuns:

Presupun ca a venit insotit de un cd de instalar, daca da atunci introdu cd-ul in calculator si instaleazal apoi prin acel program vei putem incarca ipodul cu muzica.