| Geanina1895 a întrebat:

Buna:-s deci trebuie sa fac un filmulet in franceza despre ce vreau.
dar eu nu stiu despre ce sa scriulaughing) vreau si eu subiecte idei orice. va rog:-s:d dau fundita:*

6 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Scrie despre un film, o carte, un actor sau actrita, un cantaret sau cantareata etc.
Funda?happy

| Deniisze a răspuns:

Prietenia ( L'amitie )
Poti sa-l faci cu prietenii tai... Cum va petreceti voi timpu... sau ceva educational care iti va garanta o nota pe masura tongue thinking Tu decizi! Bafta!

| iull_1544 a răspuns:

Despre orasul tau.

| xXCrystyanXx a răspuns:

Fa un filmulet despre Turnul Eiffel.

| aliely a răspuns:

Dragoste, deceptii

| MaDaLyNuTzZa_3266 a răspuns:

Scrie despre un monument de acolowinking