| Madalina7 a întrebat:

saptamana viitoare la liceul meu sunt preselectiile pentru miss boboc...sau ceva de genul, stiti ce mi-ar putea pica la acele preselectii? si in caz ca sunt acceptata, ce probe ar trebui sa fac? (inca nu am un partener)

1 răspuns:
| TeckTonik997 a răspuns:

Nu iti trebuie partener, va potrivesc cei de a12-a, eu asa stiu, la preselectii fii cat mai vesela si dezghetata ca sa te primeasca, atata tot. La bal, vei dansa si eventual o proba surpriza care de obicei e... cultura generala.