| D0zzz a întrebat:

Saptamana viitoare plec in tabara si nu prea stiu cum sa procedez. Am cam 10 bluze pe care vreau sa le iau, 8 pantaloni si o rochie (astea sunt haine pentru strada, exclud pijamalele si celelalte). Sunt prea multe haine de strada pentru 1 saptamana?

3 răspunsuri:
| SuneteDeChitara a răspuns:

Pai parerea mea este urmatoarea: ia-ti 7 bluze, 7 pantaloni si rochia pe care o vrei.pentru 7 zile( o saptamana) sunt destule ca sa te schimbi in fiecare zi cu ceva nou.Nah asta e parerea mea.tu fa cum doresti. Sper ca te-am ajutat:X:*

| AncutsaAlexutsa a răspuns:

Buna :*

Daca esti genul sa te schimbi de 2 ori pe zi nu sunt prea multe happy Fiind ca este greu sa te hotarasti cu ce sa te imbraci happy

Distractie placuta in taraba :*

Bafta >big grin

| Dedeutza2o1o a răspuns:

Sunt putin cam multe totusi...

Si unde mergi in tabara? Si eu merg tot saptamana viitoare in Neptun