| Tenisi a întrebat:

Buna!
Se apropie scoala si as vrea tare mult sa-mi pun pe ghiozdan diferite accesorii cum ar fi brelocurile. Dar mai mult as vrea sa fac eu unele din ele din hartie, material textil. Dar nu prea am idei. Va rog daca aveti idei sau poze cu asa ceva? P. S. Ghiozdanul meu este negru cu niste fluturi mari din paiete argintii. Cel mai bun si mai util raspuns primeste funda! Si sa stiti ca nu neaparat cel mai lung raspuns primeste fundita. Bye!

3 răspunsuri:
| RougeEttiquete a răspuns:

De ce nu iti pui niste insigne? Insignele tin si sunt si utilie, sunt de diferite marimi si nu se strica.Materialul textil s-ar putea uda la ploaie sau in timp s-ar putea strica.Dar daca tot vrei niste idei:
-ursuleti desenati sau facuti din material textil
-Smiley, emoticoane etc.
-Citate sau ceva litere.depinde ce iti place

Si am si cateva siteuri de pe care te poti inspira.

->Pentru ursuleti de plus am cateva imagini.:)
http://weheartit.com/tag/teddy%20bear?query=teddy+bear
Poti sa te inspiri la forma, culoare etc.

->Pentru Smiley si emoticoane poti cauta pe google.SIgur iti va da ceva dupa care sa te inspiri.

P.S:La citate poti sa mai adaugi si niste fluturi, smile, poti sa colorezi unele cuvinte intr-un fel.etc.Nu stiu daca au fost foarte bune ideile dar sunt dragute. Sper sa-ti placa:-*

| dededydy a răspuns:

Stiu ca cei de la scola puneau insigne si de cele mai mute ori 2 ace de sigurata in X. Atat stiu.big grin

| AliceIDK a răspuns:

Insignele sunt cele mai potrivite!