| falcao07 a întrebat:

se joca cineva dorfleben? daca da ati terminat misunea Santa little darry II? imi spune si mie ce da? si daca mai stie cineva vreau joc de ferma bun in afara de acesta si farmerama spuneti-mi va rog frumos. P.S. :dau funda celui care imi spune ce da misunea sau imi da alte jocuri...multumesc anticipat

1 răspuns:
| ClaudiaMaria01 a răspuns:

Incerca, dragul meu : Farm Frenzi |,||,||Farm Mania, Ferma vesela, Big-Farm, Ferma zoo...iar pe facebook: Barn-Buddy, Farm-Ville si multe altele laughing :*