| anonim_4396 a întrebat:

Se poate să slăbești la față(o am cam grăsunică), la picioare și la mâini, degete(tot grăsuțe sunt) eventual în afara de "burtă, mă refer la zona abdominală" ca fată? Fundă:*

Răspuns Câştigător
| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Buna!

Da, este posibil cu o dieta echilibrată și sala.

Pentru a slabi la picioare, recomand bicicleta eliptică. Este pe departe cea mai buna pentru grăsimea de la picioare. Pentru brate, forta la sala. Aparate multe. Intrebi la sala intstructorul, ii spui exact ce vrei si te ajuta. Grăsimea de pe fata si degete se retrage pe masura ce slabesti.

Ai sa vezi ca da randament sala.
Baftă multă!

happy

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Retentia de apa poate cauza asta, evita sarea, bea multa apa, fructe

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, se poate.