| Joeee a întrebat:

am o intrebare. care este nivelul maxim la barn buddy?:d si mai apare ceva nou intre timp? thinking

5 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna seara barn buddy nu are un nivel maxim.Inainte avea pana la 500.

| A12NDRA a răspuns:

Nu exista nivel maxim, si probabil vor mai aparea lucruri noi, asta nu stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am pe cineva la level 344...si cineva mi-a spus ca un vecin de-al lui are level 532

| Joeee explică:

Pentru Annytzuka pai kiwi am primit si eu. sunt la nivelul 156. m-am referit la faptul daca mai apare vreo floare noua. ca zice acolo coming song. sau unde e fotografia aiastraight face

| Annytzuka a răspuns:

Eu cred ca nuvelul maxim la barn buddy este 300 sh da mai apare ceva intre timp... o sa poti sa furi cu caine daca ai experienta o sa poti sa il mituiesti vei primi kiwi sh altele eu st la lvlul 290