| fashionaddict a întrebat:

Ce as putea lua de mancare pe autocar, pana in Germania?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Bibutzu a răspuns:

...alimentele uscate sunt Perfecte! 9 niste sticsuri. cipsuri, biscuiti). apa...(sa nu iti in nikun caz salam. sau alte mezeluri {decat daca le mananci in prima zi} tinand cont ca e iarna poate vor rezista. si nici fructe sa nu iei gen; portocale, banane. mai bine ia un mar.). fundita?winking

1 răspuns:
| G30oRGy a răspuns:

Pai... Ai putea lua biscuiti, napolitane deoarece acestea nu te strica la stomac... la fel si fructe. inclusiv Banane si citrice! niciodata nu vei avea probleme cu ele, in rest ai putea lua sandwichuri