| Emena a întrebat:

Este vreun psiholog pe aici? big grin

5 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Daca nu gasesti psiholog cu diploma, poti sa ma adaugi in lista big grin alinalazea75
am mai facut de o gramada de ori pe psihologultongue
si sa stii ca nu glumesctongue
si multe perosane mi-ay spus ca trebuia sa merg la psihologie! numai ca mnaoh go on am avut si multe probleme si am mers pe la psihologi si cred ca am furat ceva de la eilaughing

| AlinaaAli a răspuns:

Daca nu gasesti psiholog cu diploma, poti sa ma adaugi in lista big grin alinalazea75
am mai facut de o gramada de ori pe psihologultongue
si sa stii ca nu glumesctongue
si multe perosane mi-ay spus ca trebuia sa merg la psihologie! numai ca mnaoh go on am avut si multe probleme si am mers pe la psihologi si cred ca am furat ceva de la eilaughing

| odorash a răspuns:

Buna. La mine mama e psiholog, si deci ma pricep si eu. (mi s-a tranmis prin gene )big grin big grin big grin big grin
Daca ai vreo problema apeleaza.
O seara placuta ))

| fasolescazuta a răspuns:

Nu sunt psiholog, dar am un psihic olog.

| mikilaina a răspuns:

Aici nu stiu daca este vreun psiholog, dar pe www.topexperti.ro sunt sigura ca sunt in jur de 25 de psihologi, pregatiti sa iti ofera solutii, idei si sfaturi pentru rezolvarea problemelor tale. TopExperti.ro este prima platforma de ". ro" care ofera consiliere psihologica online.