| aℓℓ3XAnDry a întrebat:

Buna seara pufosenilor! Am o mare rugaminte si o intrebare la voitongue pe facebook nu ma mai lasa sa adaug prieteni deloc delocwinking Ok spune ca am prea multi(am 5000) am foarte multe solicitari adunate acumsad cum pot sa le dau accept? nu imi mai permite zice sa dau dislake la paginile care le-am dat like am dat si tot nu merge.cum pot face? va rog frumostonguehappy Va multumesc mult! dau fundita marelove struck

Răspuns Câştigător
| ewygirl a răspuns:

Poate ai acumulat numarul maxim permis, de prieteni.
Incearca sa iti mai reduci din ei.
Mai est e o posibilitate: Poate are site-ul probleme si de aceea iti da Eroare.
Eu nu am mai intrat de mult timp pe FaceBook si nu prea mai stiu cum sunt treburile pe acolo.
PS: Poti face reclamatie.

1 răspuns:
| NuDauFunda a răspuns:

Pai 5000 e limita maxima. Scoate-i de la prieteni pe cei pe care nu-i cunosti. O sa ramai cu vreo 150.