| cobuzgabriel a întrebat:

Buna seara, recent am fost banat permanent pe forumul Softpedia:

http://postimg.org/image/5g8r4gshf/
Din ce puteti observa sunt blocat permanent,intrebarea este,cum pot sa ies din din cont?
Mereu cand dau click pe iesire din cont de sus,nu ma lasa,imi spune ca actiune este indisponibila?
Sunt banat la IP?!
Ce sa fac, ca sa pot sa am din nou un alt cont pe acest forum si sa ies din acesta?

1 răspuns:
| Bogdanutzu2001 a răspuns:

Pai daca esti banat la IP trebuie sa schimbi windous si apoi va fi totul bine. Sau mai ai o optiune sa dai RESET la modem.