| Brunetica a întrebat:

Buna seara TPU happy acum ca vin sarbatorile de Paste m-am gandit sa pregatesc drob de miel si m-am uitat pe net si am vazut ca era drob de miel in prapur si nu stiu ce inseamna prapur? va rog sa ma ajutati? multumesc

Răspuns Câştigător
| bogdan8907 a răspuns:

Grasimea de pe miel dar daca nu ai prapur poti folosi liniustita unsoare de porc dar mai indicat ii praporul

2 răspunsuri:
| ganeaa a răspuns:

Buna prapurele este cel in care se inveleste drobul este de la mie din stomac cred nu stiu sigur

| bogdan8907 a răspuns:

Funda?