| RainmakerX a întrebat:

Buna seara TPU! Imi puteti da niste idei despre ce cadou ii pot face unei fete de 16 ani de secret Santa?
Cea mai buna idee primeste fundita! Multumesc anticipat.

Ps As aprecia sa vad si opiniile unor fete.

Răspuns Câştigător
| andreealc345 a răspuns:

Buna. Fetele sunt innebunite dupa plusuri si ciocolata. Plusuri cat mai mari si dragute (stiu ce spun). Dar sunt sigura ca i-ar placea si o carte sau o bratara, un lantisor. Acum depinde si de cati bani vrei sa cheltuiesti si aici depinde foarte mult si de fata. Trebuie sa o cunosti cat de cat ca sa nu ai parte de surprize. Ai putea s-o intrebi pe aceea fata intr-o zi : "Hei. Ma poti ajuta cu ceva? Stii...as vrea sa-i cumpar verisoarei mele un cadou frumos. Daca ai fi in locul ei, ce ai alege dintre : un plus, o carte si un lantisor" sau o intrebi daca ar fi in locul ei ce i-ar placea sa primeasca. Sper ca te-am ajutat. Baftaa! happy

3 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poate te ajuta http://bit.ly/SecretSantaidei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un colier, cu o semnificatie, cu o inima, sau cu niste animalute. Am mai vazut niste coliere inchise la culoare, cu ceasuri, ce par a fi medievale, sau cu altceva, cu pasari de exemplu. Sau o bratara, un inel, sau chiar un set cu toate acestea. Fetele sunt cam complicate... big grin

| puppetmaster a răspuns:

Poate un inel, o bratara, un lantisor sau o piesa vestimentara, eu sunt fata si cam astea-s cadourile mele ideale