| sooooul a întrebat:

Vreau sa va cer un sfat.
Ieri am mers la un salon de coafat la mine in oras. Eu avusem parul saten, un saten foarte inchis si i-am cerut coafezei sa mi-l deschida total pana la un blond cenusiu. Ea folosise mai intai decolorantu' care si-a facut treaba destul de bine. Apoi insa, a aplicat o vopsea de par firma Kendra si a iesit un gri, un gri urat de tot. Si na, nu i-am mai spus nimic, am platit-o si am si plecat. Oare ce as putea sa fac sa acopar acel gri? Sa aplic un saten peste el? Pentru ca am incercat astazi sa pun un blond deschis peste el, numarul 9 de la Loncolor si intr-adevar s-a mai deschis dar nu cat trebuia. Va rog frumos ajutati-ma sunt dispusa sa ajung inapoi la culoarea mea doar sa scap de acest gri! Ce vopsea sa folosesc?

1 răspuns:
| 12lopn a răspuns:

Trebuie sa-l decolorezi din nou :/ si apoi sa-l vopsesti din nou