| BalonaşDulcee a întrebat:

Buna searaa love struck Ce faceti? love struck Stiu ca nu prea am mai pus intrebari, dar revin laughing
Acum nu vreau nici un sfat, nici un status nimic prostesc [oracol]hee hee vreau si eu melodii gen Nane [dar nu nane, ca ii stiu absolut toate melodiile], Ada, Chriss[JustUs], Kaye Owe, Teasta, Bullet, DaOne, Arssura, Jhonny, Escu'
P. S: sa fie piese de dragoste, triste sau cu MESAJ ca a lu Nane!

Răspuns Câştigător
| Deny1333 a răspuns:

Ascultă Vescan, RimeZic... pff, i-ai enumerat pe toţi pe care-i ştiam, dude. laughing

1 răspuns:
| BalonaşDulcee explică:

Practic eu am cerut melodii de ale lor care cred ca nu le stiu si/sau alte melodii :d love struck dar multumesc ca mi-ai raspuns la intrebare :*