| Deutzeuh a întrebat:

sora mea are un webkinz hamster si ma tot streseaza sa ii fac cont. nu merge sa fac pe webkinz. nu intra tot codul. unde trebuie sa intru ca sa ii fac cont HAMSTER? dau funda si vot. plz. ajutati-ma. vreau sa imi dati linkul ala deja unde scriu codul numele etc etc. mersi:*

1 răspuns:
| AlexandraDaria2015 a răspuns:

Mai intai trebuie sa mai ai un cont cu un webkinz. daca nu are un webkinz cu cod poate face unul de proba.si te duci la magazinul de coduri si pui codul. funda?