| SpectralSong a întrebat:

Buna happy spuneti-mi cele mai de groaza filmehappy Cu fantome,Exorcizari, sange, tot felul. funda:* pentru cele mai faine si mai multe.

4 răspunsuri:
| baddgirl a răspuns:

Hey,
Cele mai interesante filme de groaza sunt alea care stii ca sunt inspirate din fapre reale, iti dau un feeling aparte cand te uiti la ele stiind ca chestia aia chiar s-a intamplat candva. Uite cateva nume de filme calumea:
-Grave Encounters 1 si 2
-The haunting in Connecticut 1 si 2
-The Exosrcist
-Primeval
-The Mothman Prophecies
-Exorcism of Emily Rose
Vizionare placuta tongue

| mitika12 a răspuns:

Buna uite cateva:craciun negru, securea, The Descent,[REC], Martyrs, SAW, 28 Days Later! Sper sa-ti placa!

| Biscuitee225 a răspuns:

Bună!
Ce zici de:
Martyrs
Silent Hill
The possesion
The messengers
Let me in
The unborn

Sper să îți placă!

| tudor998 a răspuns:

Buna! cel mai bun film de groaza este The Women in Black...