| YourSweetAngel a întrebat:

Buna spuneti-mi niste porecle nume de alint pentru iubit...nu neaparat care sa contina numele lui dar oricum pe el il cheama Vlad:X:X...mersi:*

5 răspunsuri:
| pufulete_5719 a răspuns:

BUna.Deci sa inteleg ca tru vrei niste alintaturi pentru yuby tau nu?hee heeDar este foarte simplutongue

1.ingeras
2.ursuletz(pufoshee hee)
3.guritza
4.puy
5.puyshor
6.sufletzel
7.iubitu
8.iubi

Si daca te mai gandesty mai asestyhee hee

Funda?:X

| aleksuta a răspuns:

Vladutzuli sau nu stiu... poti pune tu ca orice persoana. iubirea mea, copilas, puibig grinbig grin sunt cam uzuale insa mie una mi se par ok.In fond sentimentele voastre conteaza i aceste nu se vor exprima prin aceste ''porecle''

| razor2000 a răspuns:

Pufoshenie big grinbig grin VlAduT IUBI meu funda?

| Madutselllll a răspuns:

Mmm.
Vlad`iii.x
Vladuts. ~ Favoritu love struck
Vlafiii.
Vlufu.
Vladiilii.
Vladii
Vladu.
Vladusc.

| capra45 a răspuns:

Amoreeelaughing Fundaaaaa?