| mihaela blondina a întrebat:

Buna spuneti-mi si mie cum as putea scapa de cosuri. Fara creme ca am incercat, ceva natural big grin.Am auzit ca daca te dai cu rosie pe fata iti trec este adevarat?

4 răspunsuri:
| Mixed a răspuns:

Nu am incercat cu rosie ...in schimb stiu ca pentru fata era buna coaja de portocala...si pentru ochi castravetii...
totusi as putea sa iti recomand tratamentul de la Garnier ...eu il folosesc si nu mai am nici un cos pe fata de 3 luni de cand il folosesc...nu e scump si nu e daunator tenului...:*:*:*

| Mihaic93 a răspuns:

Hmm...cu rosie rolling on the floor incearca si cu gogosari..sau fara suparare..iti poti schimba fata laughing

| Drunkenhearts a răspuns:

Nu, nu trec cu rosie insa poti incerca cu ceai de musetel.Il prepari, si pui pe fata vata imbitata in ceai si il lasi minim o ora pe zonele afectate.La mine merge.Suncces!

| pofolete16 a răspuns:

Eu imi faceam masca din miere de albine si pe langa ca scapam de cosuri imi si ramanea pielea foarte fina. happy