| ada97 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cuvinte in engleza care sa contina doar literele:B, A, C, K, T, O, S, C, H, O, O, L

{Exemplu:Book, Cat, Cool, Class, Look...}

Fundaa!happy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| ada97 explică:

"marioneta" ai facut foarte bine, dar imi trebuie cat mai multe cuvintebig grin

| Rihannax a răspuns:

Back to school?

| TheZozotex a răspuns:

Back,to,school,tool,cool,class,cat,book,boots,socks,coot,sot,so.etc

| ZzapaciThaa a răspuns:

School, book, back, cool, tool, tools, look, took, cook, cat, lack, black, lock, locks, chat, task, socks, boots, lost, last, cast, boat, coat, hack, ask, act, sat, etc...
Sper ca te-am ajutat big grin