| PikaChuu a întrebat:

Spuneti. mi si mie niste comedii va rog... Da comedii adevarate la care sa razi cu lacrimi pls. Dau fundahappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta asa pe google:in puii mei a1 online

Sau intra pe SPAM si cauti la categoria comedii.

Funda?

2 răspunsuri:
| PikaChuu explică:

Buna. Spuneti. mi si mie niste comedii va rog... Da comedii adevarate la care sa razi cu lacrimi pls. Cele mai multe si cele mai tari primesc funda.happy

| PikaChuu explică:

Te iubesc la nebunie cubuletzul meu de zahar! "
» " Esti prima dragoste nebuna ce sufletul mi l-ai luat… mi-ai luat si sufletul cu tine cand te iubeam cu adevarat! "

" As vrea acum sa ma trezesc cu un sarut, cu tine, sa sa-ti spun ca te iubesc, sa ma atingi pe mine, sa nu conteze vreun prieten ci numai tu si eu. TE IUBESC! "

» " Daca as fi avut cate o bucatica din tine, de fiecare data cand am adormit cu tine in gand, acum te-as fi avut langa mine… "
» " Ochii mei de un ocean mare vor sa te priveasca, buzele mele tanjesc dupa sarutarea ta, si inima mea cu un suflet mare vrea iubirea ta, ce zici imi poti oferi astea?
Ma gandesc la tine asa cum se gandeste un copil la viata, te doresc asa cum doreste un insetat un strop de apa, mi-e dor de tine asa cum ii este dor omului de libertate… TE IUBESC! "
» " Ar trebui sa te denunt pentru trafic de droguri! Dar nu o fac pentru ca sunt dependenta… si as murii fara o doza zilnica din sarutarile tale! "

» " Fii mereu un rasarit de soare cu chip de inger. Vreau ca focul din inima mea sa aprinda si focul din inima ta fiind mereu doua flacari pe acceasi lumanare… "
» " Mi-a fost dat sa iubesc de doua ori in viata: Prima oara te-am iubit pe tine, dar a fost o greseala… si a doua oara este ca inca imi iubesc greseala! "
» " Prin umbra noptii eu incerc sa te privesc in luna, de dormi eu te-am trezit iubit-o sa iti zic noapte buna… NOAPTE BUNA! "
» " Inima mea este ca un templu. Intri, te rogi si daca meriti ramai. Tu nici nu ai intrat, nici nu te-ai rugat si totusi ai ramas… oare de ce? "
» " M-ai facut sa cred in tine, in iubirea ta… m-ai facut sa, ma gandesc zi si noapte la tine… acelasi lucru-l fac si acum chiar daca tu ai plecat… Te astept… Vino…! "
» " Ai inchis marea in ochi si soarele-n suflet, ca ma topesc de cate ori ma atingi, si ma-nfior de cate ori ma privesti, te iubesc si n-o sa renunt niciodata la tine… "
» " Spune-mi unde esti, sa stiu unde sa caut! Spune-mi ce visezi, sa stiu ce sa iti dau! Spune-mi pe cine doresti, sa stiu cine trebuie sa fiu! Spune-mi ca ma iubesti! "

» " Cand ma gandesc la infatisarea ta de ingeras buzele mi se umezesc gandindu-ma ca ti-as putea vorbi in soapta, spunandu-ti vorbe dulci… "
» " Daca pe cer ar fi o stea pentru fiecare minut in care ma gandesc la tine, ar fi lumina mereu! "

» " Prima data cand te-am vazut mi-a fost frica sa te ating, prima data cand te-am atins mi-a fost frica sa te sarut, prima data cand te-am sarutat mi-a fost frica sa te iubesc, acum ca te iubesc mi-e frica sa nu te pierd… "

» " Te iubesc si te v-oi iubii mereu, esti sufletul din mine, esti viata mea si sper ca mereu sa fie asa…… "
» " Te iubesc ca pe propria-mi viata! Stii de ce?! Pentru ca tu esti viata mea…. "

» " A B C D E F G H I J K L M. mi-e dor de tine! "