| Deea_4962 a întrebat:

Buna happy
Spuneti-mi si mie niste filme pentru o fetita de 7 anihee hee[daca stitibig grin]

14 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Fievel goes westbig grinmerita vazut

auran
| auran a răspuns:

Haidi, Veronica, Maria Mirabela, Dumbrava Minunata, Alice in tara minunilor, Vrajitorul din Oz...

| Casiana a răspuns:

Desene animate pe Minimax...big grin

| Gregory a răspuns:

Buna! Filmele de animatie sunt cele mai recomandate pentru un copil de varsta ei, in special cele care sunt de asemenea si educative. Cauta-le pe cele de la Disney pentru ca sunt foarte frumoase, in special cele clasice:
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Disney_feature_films
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Disney_theatrical_animated_features
Vizionare placuta!

| Andreea_7493 a răspuns:

Pai uite mai multe variante http://www.cinemarx.ro/filme-animatie/ :p sau cauta tu pe acolo, tu stii mai bine ce ii place :P

| snepy a răspuns:

Eventul poti pune animatii gen
Ice age, Shrek, Finding Nemo, Ratatouille, Bee's, etc

| sTeFaN. a răspuns:

Alba ca zapada si cei 7 pitici varianta [xxx] smug o sa-i placa fetitei bafta!

| DeeDee_1261 a răspuns:

Veronica, Ice age 1, 2, 3, Dumbrava minunata, Frumoasa si bestia, Alba ca zapada si cei 7 pitici

| Nikita a răspuns:

7 ani... da-i ei netu in fata si crede-ma pe cuvant ca iti va gasio lista intreaga de filme si iti face si rost de ele cu tot cu subtitrare si daca se chinuie si autograf in original de la producator... copii din ziua de astazi. happy Salutare

| amfetamina a răspuns:

Spirit stalion of the cimmeronbig grin
este foarte tare.blushingaveam vreo 8 ani cand lham vazutthinking parca

| dada18x a răspuns:

Garfield! o sa-i placa la nebunie. Apoi Frumoasa si bestia, Alice in tara minunilor si. s-au mai spus pe aici multe filme.happy

| cd92 a răspuns:

G-force 3d, nu il gasesti decat in varianta cam adica filmat la cinema dar se vede destul de binewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ice age 1, 2, 3.Shrek 1, 2,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alba ca zapada