| cetrist a întrebat:

stie cineva cum as putea sa imi imbunatatesc aspectul fizic? adica, vreau sa zic ca, singurul lucru "senzual" ce il am sunt buzele(care sunt pline) in rest n-am nimic ce ar atrage o fata... stiu ca suna aiurea intrebarea dar na

Răspuns Câştigător
| Mrlove a răspuns:

Daca tu nu esti multumit de aspectul tau iti spun eu ca nici fata nu fa fi, si oricum femeilor cred ca le pasa de aspectul fizic dar nu le pasa aproape deloc de asta ce conteaza mai mult este personalitatea, humorul energia. crede-ma fi multumit cu tine insuti si restul va veni de la sine

1 răspuns:
| LexUTz a răspuns:

Are dreptate SoulStealer! Insa, pentru a iti spori increderea in sine ai putea sa te apuci de niste abdomene, flotari! Astfel, in timp, iti imbunatatesti aspectul fizic si asta e foarte bine big grin