| ioscry a întrebat:

Buna stie cineva cum pot sterge p cineva din ignore list adica sa nu se vada cui am dat ig

4 răspunsuri:
| Piiink a răspuns:

Decii vezi ca scrie sus acoloo messenger dai acolo shii dai la preferinces sau apesi mai simplu ctrl+shift +P shii vezi ca scrie ignore list dai acolo shii selectezi pe cine vrei si dai remove apply si ok big grin shii gatawinking sper ca ai inteles funda puppy dog eyes?

| Ciprian a răspuns:

Nu poti. Daca ii dai ignore cuiva va aparea id-ul ei in ignore list.

| Levana a răspuns:

Messenger --> Preferences --> Ignore List -> dai click pe contact, apoi dai remove.

| ioscry explică:

Deci eu stiu sa dau ignore dar vreau ca atunci cand intru in preferences la ignore list sa nu-mi mai apara acel id caruia i-am dat ignore ca si cum nu as fi dat nimanui ignore dau fundita plus vot