| ioscry a întrebat:

Buna cum pot sa fac sa dau iignore pe mess da asl sterg si din ignore list deci sa nu se vada cui i-am dat ignore fundita

6 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

În mod normal, ori va fi în ignore list ori nu va mai fi ignore. Există însă o opţiune astfel încât să fie automat pe ignore orice persoană care nu e pe lista ta de mess. Dacă activezi această opţiune atunci e de ajuns să dai delete din lista de mess a persoanei respective. Pentru a activa opţiunea respectivă trebuie să intri la preferences -> ignore -> bifează "ignore anyone who isn't on my messenger list"

| Puffy26 a răspuns:

Buna...Dai click dreapta pe nume.Dai Delete(ultimul). Dupa iti va aparea o casuta undeva vei bifa Delete from Adress Book, Dai OK si gata.Jos va aparea New Pingbox.dai si acolo Delete si gata.

| RockaruL a răspuns:

Deschizi discutie cu el si in coltul din dreapta trebuie sa scrie ignore si dai acolo...succes!
Primesc funda?

| Adicteddd a răspuns:

Pai:
1)dai clic pe el ca si cum ai vrea s avb cu el
2)acum te uiti in lista si dai clik dreapta si apesi pe ''delete''
3)dupa te uiti in convorbirea pe care nu ai avut-o si te uiti in dreapta sus si iti apare acolo ign si dai clik is gata pers respectiva nu obs
sper ca m-am facut inteleasa

| Nicol_6787 a răspuns:

In primul rand intri pe pers respectiva poti sa nu-i zici nimic dar sa ai fereastra cu pers respectiva, intre timp dai clic dreapta pe numele lui din lista ta iti apare undeva delete dai clic apoi pe fereasta unde inca o ai pe desktop iti va scrie in partea dreapta ceva de genu "ignor list" nu mai tin minte dar sigur vei obs.ce zici funditasmug?

| aproapeliniște a răspuns:

Nu poți.