| karimaS a întrebat:

stie cineva cum se face un joc online s-au un site

Răspuns Câştigător
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Pai, poti sa-ti faci un blog. E gratis si dureaza cateva minute. Deci, intri pe www.blogspot.com, iti faci cont, bifezi Trimitere mesaj prin SMS, primesti codul, il bagi, alegi sablonul si gata. Ai un blog.

2 răspunsuri:
| SweetLikeaLemon a răspuns:

Si pe langa ce au scris cei de dinaintea mea, ar trebui sa inveti si ca in contextul asta se scrie "sau" iar daca pui o intrebare, trebuie sa termini propozitia cu semnul intrebarii("?").
Mult succes in invatarea limbii romane, iar pe urma poti sa inveti si programare web.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa inveti programare web